Vilë për shitje në Golem

Adresa:
Golem
Kavajë,
Shqipëri
telefon:
0694050055
website:
Vizitoni Websitn
Kontaktoje këtë Biznes

Përshkrimi

Shitet kati i trete i nje vile ne Golem, Durres.Shume afer detit.Pjese e nje kompleksi vilash shume cilesore.Rrethura nga pisha dhe gjelberim. Vila ka nje kopesht perreth saj.Vend te bollshem per te parkuar makine ne oborr.

Të dhëna të tjera

Me hipotekë: Po

Me oborr: Po

Çmim i negociueshëm: Jo

Ndërtësë e re: Po

E mobiluar: Jo

Ngrohje qëndrore: Jo

Parkim: Po

Ashensor: Jo

Numri i kateve në ndërtesë: 3

Kati ku ndodhet: 3

Lloji: Rezidencë banimi

Qëllimi: Në shitje

Sipërfaqja: 98.6 m2

Çmimi i shitjes: 160.000 Eur.

A keni edhe ju një Biznes?

1. Publikoni Biznesin tuaj
2. Fitoni akses të plotë
3. Lidhuni me më shumë konsumatorë

Publiko tani »