Vila Belvedere


  1. Gjërat që ofrojmë:
  1. Ngrohtesi familjare, sherbim perfekt dhe komfort funksional
Adresa:
Shkembi i Kavajes
Lezhë,
Shqipëri
telefon:
0682063020
website:
Vizitoni Websitn
Kontaktoje këtë Biznes

Eshtë Biznesi juaj?

Përshkrimi

Hotel Bar-Restorant "Vila Belvedere" e ka nisur kete aktivitet 12 vjet me pare si nje biznes familjar por ideja e saj ka qene ti’u ofrojme miqve me shume se sa thjesht nje biznes, ngrohtesi familjare, sherbim perfekt dhe komfort funksional. Qe qendrimi juaj te jete me I kendshem mund te shfrytezoni pa asnje shpenzim tjeter shtese, pishinen verore, saunen dhe fitness.

Qendrimit tuaj ne Vila Belvedere do ti japin vlere dhe vizitat ne qytetuin e lashte te Durresit, vizite ne muzeun arkeologjik dhe amfiteatrit. Mund te relaksoheni duke bere shetitje me kuaj ne bregun e Adriatikut, manexhi ndodhet 300m nga ne, ndersa mbremjet mund ti kaloni ne barin veror "Samer Mania” ne bordin e pishines dhe tingujve te muzikes Live.

Hotel Bar-Restorant "Vila Belvedere" ndodhet ne Rrugesn Nacionale “Durres-Kavaje”, 50 m larg bregut te detit Adriatik ne plazhin e Golemit, pikerisht ne zonen e Shkembit te Kavajes, 12 km nga qendra e qytetit te Durresit, si dhe 35km nga kryeqyteti Tirana dhe 25 km nga aeroporti kombetar. "Nene Terza’’. Gjithashtu nga Vila Belvedere mund te mberrini shume shpejt ne Kruje 40km, Berat 60km, Apolloni 80km.

***

Vila Belvedere tashme dhe me restorant ekskluziv me baze peshku ne Prishtine. Restorant Vila Belvedere eshte i vetmi qe trajton peshkun e fresket te detit ne Prishtine.

Me eksperiencen tashme disa vjecare me nje nga restorantet me te mirnjohura te bregdetit te Durresit, arrijme te percjellim guston tone te kuzhines Italiane edhe ne Prishtine.
Tel 00381 (0) 38602197

Në Durrës: Shkëmbi i Kavajës
Tel: 0682063020

Në Prishtinë: Rruga Magjistrale Prishtine - Gjilan 800m nga Gorenja
Tel 00381 (0) 38602197

Në Tiranë: Rr. Murat toptani Nr.5
Tel: +355 (0) 4 2251935
Mob: +355 (0) 68 2072251

A keni edhe ju një Biznes?

1. Publikoni Biznesin tuaj
2. Fitoni akses të plotë
3. Lidhuni me më shumë konsumatorë

Publiko tani »