Dry Cooker Trilogy

Adresa:
Rruga Sami Frasheri
Perballe Drejtorise se Policise
Tiranë,
Shqipëri
telefon:
04514436
website:
Vizitoni Websitn
Kontaktoje këtë Biznes

Eshtë Biznesi juaj?

Përshkrimi

Inovacion në teknologjinë e gatimit pa yndyrë ju lejon të pregatisni vakte të cilat kanë më shumë vlera ushqimore dhe më shumë shije

Sepse ne e dimë që shëndeti i të dashurve tuaj është një ndër prioritetet kryesore në pregatitjen e vakteve ditore, Delimano Dry Cooker Trilogy diznejuar për të servirur ushqimet të cilat janë të shëndetshme dhe sidomos për zemrën dhe peshën tuaj, gjithashtu të mbushura plotë shije.

Gjatë përdorimit të tiganit Delimano Dry Cooker Trilogy , ju do t’ju duhen vetëm një ose dy pika vaj për të lyer sipërfaqen e tiganit dhe kjo e bën një ndër produktet ideale për ata të cilët duan një jetë të shëndetshme ose duan të ndjekin një dietë pa yndyrë.

Ajo që e bën të veçantë këtë tigan janë tre hapësirat e ngritura anash të cilat janë me vrima dhe lejojnë ajrin të qarkullojë brënda tiganit duke gatuar kështu në mënyrë të shëndetshme.
Kapak qelqi i cili ruan temperaturën dhe lejon qarkullimin e ajrit

Delimano Dry Cooker Triology me avantazhin e mrekullueshëm termodinamik i cili lejon ajrin e nxehtë të qarkullojë edhe brënda ushqimit. Kjo lejon gatimin e ushqimit në menyrë të njëtrajtshme dhe nxehtësia shpërndahet në mënyrë të barabartë, ushqimi do të gatuhet në menyrë perfekte dhe nuk digjet. Shpërndarja e nxehtësisë është një avantazh më shumë edhe në konsumimin e energjisë elektrike, pasi ushqimet do te gatuhen në më pak kohë. Përdorni kapakun e qelqit për të rregulluar kohën e gatimit dhe për të ruajtur temperaturën brënda në tigan.
Pregatisni një shumëllojshmëri pjatash direkt në sobën tuaj

Delimano Dry Cooker Trilogy mund të përdoret direkt në sobën tuaj për të pregatitur lloje të ndryshme pjatash … duke filluar nga pjatat e mishit, perimeve dhe embëlsirave të mrekullueshme.

Avantazhet

Projektuar me një karakteristikë termodinamike, tigani delimano dry cooker trilogy gatuan duke lejuar ajrin të qarkullojë edhe brënda ushqimit. Falë përçueshmërisë së lartë dhe kapakut të tij të qelqit i cili nuk do të lejojë nxehtësinë të dalë jashtë tiganit, ju ndihmon të kurseni kohë dhe para.
Mos bëni kompromis në vlerat ushqyese

Ky tigan është dizenjuar për të ruajtur vlerat ushqyese, vitaminat dhe mineralet në ushqimet që ju do të gatuani. Rezultati është ushqime të mbushura plotë shije dhe vlera ushqyese.
Sipërfaqja shumë e lëmuar e bën pastrimin shumë të lehtë

Materiali i lëmuar i këtij tigani në sipërfaqen e brëndshme dhe të jashtme të tij e bejnë këtë tigan shumë të lehtë për tu pastruar.

Informacione teknike:

Materiali: alumin
Diametri: 26 cm
Bishti i tiganit mund të hiqet

Në paketim përfshihet:

Tigani Delimano Dry Cooker Trilogy
Kapaku i qelqitA keni edhe ju një Biznes?

1. Publikoni Biznesin tuaj
2. Fitoni akses të plotë
3. Lidhuni me më shumë konsumatorë

Publiko tani »