Zgjidh pronen qe te pershtatet me shume

E publikuar më
03/09/2017 nga
 
image

Penthouse Unik, Me Pamje Nga Kopshti Botanik
200 m2
250.000 Eur.

Çmimi ka rene nga 290 000 EUR ne 250 000 EUR. Apartamenti ndodhet ne rrugen Kodra e Diellit dhe ka pamje mahnitese nga Kopshti Botanik. Eshte i organizuar ne kater dhoma nga te cilat dy kane tualet dhe dy garderobe, sallon te bollshem me ambjent te vecante gatimi, verande per relaks dhe argetim. Apartamenti eshte prone e nje arkitekti dhe si e tille nuk eshte kursyer asgje per ta bere nje shtepi lluksoze. Ka sitem qendror ngrohje, parket AC5, mobilje elegante, leter murale, izolim termik etj.

Më shumë info...

 
image

Apartament i rrallë

Tek Komuna e Parisit

143 m2

165.000 Eur.

Më shumë info

 
image

Penthouse

Në qendër të Tiranës

182 m2

198.500 Eur.

Më shumë info

 
image

Vi

Kashar, Tiranë

333 m2

255.000 Eur.

Më shumë info

 
image

Vilë

Farkë, Tiranë

773 m2

4.900 Eur./muaj

Më shumë info

 
image

Godine 6 Kateshe

Autostrada Tr-Dr

3.500 m2

7.000 Eur./muaj

Më shumë info

 
image

Zyra

Kodra e Diellit, Tiranë

220 m2

270.000 Eur.

Më shumë info

 
image

Magazinë

Autostrada Tr-Durres

500 m2

400.000 Eur.

Më shumë info

 
image

Vilë luksoze

Rolling Hills, Tiranës

780/1000 m2

1.150.000 Eur.

Më shumë info

 
image

Apartament

Mbas 15 katëshit, Tiranë

106 m2

135.000 Eur.

Më shumë info

 
image
 

Për më shumë informacione, kontaktoni Astritin!
Tel: 0676022312
astrit.fadili@realdeal.al

 

Në rast se ju e pëlqeni këtë publikim, klikoni ndonjë nga butonat e mëposhtëm.
Kështu edhe miqtë tuaj mund të kenë rast për ta lexuar.