Pija e duhur per festen apo eventin tuaj

E publikuar më
21/07/2016
phone 0694012307
 
image

Pija e duhur per festen apo eventin tuaj.

Te gjitha pijet tuaja te preferuara britanike importohen eksluzivisht nga KUEL Distribution dhe tani jane gati te mberrijne tek ju te ftohta dhe gati per tu perdorur.

KUEL Distribution e ka bere shume te thjeshte per t'ju sjelle ne shtepine tuaj koleksionin tone special.

Porosisni online ose na telefononi. Ne do ju sjellim porosine ne deren tuaj dhe ju do te paguani vetem kur ta merrni ate.

Mos humbisni bukurine e festes apo eventit tuaj vetem se nuk keni zgjedhur pijen e duhur.

Shikoni produktet dhe porositni ...

 
image
image
image
image
image
image
image
image
 

Në rast se ju e pëlqeni këtë publikim, klikoni ndonjë nga butonat e mëposhtëm.
Kështu edhe miqtë tuaj mund të kenë rast për ta lexuar.