Festoni Krishtlindjet dhe Vitin e ri ne resortet me te mira

E publikuar më
27/12/2015 nga
phone045800493
image
 

ESKLUZIVITET DERI NE DATE 29 DHJETOR
HOTEL BIANCA RESORT & SPA 4*, KOLASHIN

Duke filluar nga 39 € per person/ne nate,
-Akomodim ne dhome Standart
-Me mengjes dhe darke

Shenim:
Paketa nuk perfshin Krishlindjet


 
image

Krishtlindjet ne hotel Splendid Conference & Spa Resort 5*

Cmimi 129 euro p/person , 3 nete qendrimi
( 2 nete akomodim + 1 nate falas )
Perfshihet:
Akomodim ne Dhome Superior Dyshe /Dhome Teke me pamje nga mali me mengjes
1 Darka Gala ne date 24/12/2015
Femija 1 pare deti ne 11.99 vjec, akomodim ne dhome dyshe me prinderit perfiton 50 % zbritje.
Ndersa familja 2 te rritur dhe 2 femije ne dhome ,femija i pare perfiton 50 % zbritje, femija I dyte ne dhome ofrohet falas.
Suplementi per akomodim ne dhome me pamje nga deti 20 euro / ne dite.

image

Krishtlindjet ne Avala Resort & Villas 4*, Budva-Mali Zi

Cmimi 110 € p/person ,2 nete qendrimi ne date 24 Dhjetor -26 Dhjetor
Ne cmim perfshihet:
-Akomodimi ne dhome dyshe superior
-Nje pije mireseardhje diten e mberritjes
-Mengjesi dhe Darka
-Nje shishe uje ne dhome
-A La Carta menu ne restorant Bruno Lounge me 20 % zbtitje
-Falas akomodim ne dhome me pamje nga deti ne baze disponibiliteti
-Perdorim falas te parkimit, saunes, pishines, palestres, jacuzzi dhe banjo turke
-Hyrje dhe Dalje vone nga dhoma deri ne oren 16:00 ne varesi te disponibilitetit ne hotel
Internet WI FI falas ne te gjithe zonen e hotelit.

image

Krishtlindje ne Radika Resort & Spa, Maqedoni

Date 24.12.2015-26.12.2015,2 nete qendrimi
Cmimi 169 euro p/person , me mengjes dhe darke
Ne cmim perfshihet:
- 2 nete akomodim ne dhome Superiore
- Mengjesi dhe darka
- Darka Gala e Krishtlindjeve 24.12.2014
- Parkimi
- Falas Finnish Sauna, 2 tipe Banjo me Avull (Banjo me avull me Arome, Turkish Hammam Banjo me Avull ), pishine e brendshme ,Xhakuzi dhe Unique "Dead Sea Salty Pool", qendra Fitnes
- Internet WI FI falas ne zonat publike

image

‎Viti i Ri ne Radisson Blu Resort‬ &Spa at Dubrovnik Sun Gardens 5

Cmimi 230 Euro per person nga data 30.12.2015, 2 nete
Date 30.12.2015
Perfshihet:
Akomodimi ne dhome dyshe
Dhurate special gjate mberritjes ne hotel
Mbasdite Caji me embelsira tradicionale
Darka Buffe
Muzike Ne Maraska Bar ne date 30.12.2015
Date 31.12.2015
Nje koktejl Mireseardhje
Darka Gala me performance te kengetarit Vanna, Kroat
Party e organizuar per femijet ne darken e Vitit te Ri

image

Viti i Ri 2016 ne hotel Lipka, Kolashin - Mali Zi

Cmimi 260 € p/person , 3 nete qendrim, ne date 31.12.2015 – 03.01.2016
Perfshihet:
-3 nete qendrim, ne date 31.12.2015 – 03.01.2016
-Akomodimi me mengjes ne dhome dyshe
-Darka Gala e shoqeruar me muzike live ne date 31 Dhjetor, 01 Janar dhe 2 Janar
-Programi Muzikor:
Date
31.12.2015. Milica Pavlović, Creative band
01.01.2016 Željko Šašić, Creative band
02.01.2016.Aleksandra Bursać dhe Petar Mitić, Creative band

image

Paketa e Vitit te Ri – Bianca Resort & SPA

Periudha: 30 Dhjetor- 2 Janar
Cmimi 450 €/Person 3 nete dhome standart ose superior
- Shtesa per femijet deri ne 12 vjec 72 €
Ne cmim perfshihet:
- Mengjeset dhe darkat
- Darka Gala date 31 Dhjetor , 01 Janar
– Muzikë dhe Argëtim ne mbremje
– Akses falas & qendra fitnes (pishena , sauna, banjo Turke,Palester, dhoma relaks)
Femijet 0-7 vjec jane falas

image

Viti i Ri 2016 ne Queen of Montenegro Hotel Becic-Budva, Mali Zi

Cmimi 180 € p/person , 3 nete qendrimi
30 Dhjetor – 02 Janar
3 nete qendrimi ne hotel, akomodim ne dhome dyshe me pamje nga parku
Mengjes dhe Darke gjate gjithe diteve te qendrimit
WIFI ne gjithe hotelin falas
Darka Gala e Vitit te Ri ne 31 Dhjetor, perfshire nje gote shampanje ne mesnate
Programe muzikore live ne date 31 Dhjetor (band "Senkina djeca", Ema Civovic dhe Vesko Belada )
Perdorimi falas i pishines se brendshme, saunas dhe fitness
Parking i siguruar
30% ulje per cdo tip masazhi
Dalje vone nga hoteli, deri ne 16:00

image

Viti i Ri 2016 ne Hotel Splendid Conference&Spa Resort5*

Paketa 3 nete qendrimi : € 290 per person ku perfshihet dhe Darka gala ne date 31/12
Paketa 5 nete qendrimi : € 380 per person ku perfshihet dhe Darka gala ne date 31/12
Perfshihet :
Akomodimi ne dhome dyshe
Mengjesi gjate diteve te qendrimit
Te ftuar :
31/12: Toni Cetinski, Charter band & Žuti Serhatlić
01/01: Toni Cetinski, Charter band & Žuti Serhatlić
02/01: Haris Džinović, Charter band & Žuti Serhatlić

image

Viti i ri ne Hotel Radika Mavrove, Maqedoni

Date 30.12.2015-01.01.2016, 2 nete qendrimi
Cmim 309 euro p/person, me mengjes dhe darke
Femijet nga 0 - 3.99 vjec jane falas
Femijet nga 4 -11.99 vjec me dy te rritur ne dhome zbritje 100 Euro
Date 30.12.2015-02.01.2016, 3 nete qendrimi
Cmimi 399 euro p/person me mengjes dhe darke
Femijet nga 0 - 3.99 vjec jane falas
Femijet nga 4 -11.99 vjec me dy te rritur ne dhome zbritje 150 Euro
Date 31.12.2015 -02.01.2016, 2 nete qendrimi
Cmim 309 euro p/person , me mengjes dhe darke
Femijet nga 0 - 3.99 vjec jane falas
Femijet nga 4 -11.99 vjec me dy te rritur ne dhome zbritje 100 Euro
Date 31.12.2015- 03.01.2016, 3 nete qendrimi
Cmim 299 euro p/person , me mengjes dhe darke
Ne cmim perfshihet :
*Akomdimi ne hotel per 2 / 3 nete qendrim
*Mengjesi dhe Darka per gjithe kohen e qendrimit
*Darka Gala e Vitit te Ri me muzike Live
*Wi-Fi ne cdo dhome
*Parking i garantuar


Në rast se ju e pëlqeni këtë publikim, klikoni ndonjë nga butonat e mëposhtëm.
Kështu edhe miqtë tuaj mund të kenë rast për ta lexuar.